Świat fotografii komercyjnej jest bardzo rozległy i w zasadzie trudno go sklasyfikować, bo przecież zdjęcia wnętrz które oferuję w innej zakładce lub zdjęcia lotnicze to także fotografia komercyjna. Dlatego w tym dziale skupiam się na zdjęciach komercyjnych dużych gabarytów takich jak jachty, samoloty, samochody ale też na fotografii kulinarnej, zaraz dowiesz się dlaczego.

Żeby łatwiej było Ci się w tym połapać podzieliłem to na 4 kategorie, coś jak 4 żywioły:

  • WODA (jachty, łodzie, statki, kajaki i wszystko co pływa)
  • POWIETRZE (samoloty, śmigłowce, wiatrakowce, motolotnie, paralotnie i wszelakie latadła)
  • ZIEMIA (samochody, quady, motory i inne pojazdy poruszające się po lądzie)
  • OGIEŃ (fotografia kulinarna, spalamy kalorie, gotujemy…tak mi się skojarzyło z ogniem :D)

Innymi słowy sfotografuję dla Ciebie każdy obiekt lub przedmiot który zechcesz zareklamować swoim klientom. Nie ma dla mnie sesji nie możliwych, nawet jeśli zechcesz żebym sfotografował prom kosmiczny, zrobię to z przyjemnością 🙂

4 ŻYWIOŁY

Sfotografuję dla Ciebie każdy obiekt lub przedmiot który zechcesz zareklamować swoim klientom. Nie ma dla mnie sesji nie możliwych, nawet jeśli zechcesz żebym sfotografował prom kosmiczny, zrobię to z przyjemnością 🙂

Woda

Daj swojej marce pływającą moc.

Czyli zdjęcia reklamowe wszystkiego co unosi się na wodzie i jest z nią związane. Czy to luksusowa przystań, wypożyczalnia łodzi lub firma zajmująca się akcesoriami do żeglarstwa – nasze zdjęcia reklamowe sprawią, że Twoja marka wypłynie na szerokie wody sukcesu. Przyciągnij klientów, którzy marzą o przygodzie na jeziorze lub pełnym morzu, i spraw, aby Twoje produkty wyróżniały się na tle konkurencji.

Powietrze

Daj swojej marce lotniczą wolność.

Od szybkich samolotów o kształcie pocisku po zwiewne motolotnie unoszące się w chmurach, nasze zdjęcia zaprezentują Twoją markę w pełnej okazałości. Czy to firma czarterowa, szkoła lotnicza lub producent sprzętu lotniczego, nasze zdjęcia reklamowe sprawią, że Twoja marka wzniesie się na nowe wyżyny. Przyciągnij klientów, którzy marzą o wspaniałych przygodach w powietrzu, i spraw, że Twoje produkty będą świeciły na tle konkurencji.

Ziemia

Daj swojej marce niesamowitą siłę napędową.

Czy to salon samochodowy, sklep motocyklowy lub firma tuningowa – nasze zdjęcia reklamowe sprawią, że Twoja marka rozpędzi się na drodze do sukcesu. Przyciągnij klientów, którzy pragną przeżyć przygody na czterech kółkach i na dwóch kołach! Spraw, że Twoje produkty będą przyspieszać wśród konkurencji. Od super samochodów z karoserią jak błyskawica po motocykle, które wzbudzą żądzę prędkości – nasze zdjęcia wskrzeszą ducha mocy i pasji Twojej marki. Podkreśl elegancję, dynamikę i wyjątkowe detale swoich pojazdów.

Ogień

Praesent aliquam mi a nibh sagittis luctus. Sed at justo est. Sed quis dolor nunc. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Phasellus molestie, sem id molestie elementum, felis lacus cursus turpis, ultricies suscipit nulla nulla eget lectus. Sed sed enim purus. Donec finibus placerat posuere. Nulla eu quam eget dolor faucibus ornare. Ut hendrerit pellentesque mi, in dictum nisi ornare ac. Donec lacus lorem, venenatis vel libero sed, dapibus condimentum quam. Sed ac leo vel nisl volutpat maximus vel vitae mi.