Zrelaksuj się. Oddychaj. Startujemy.

Kompleksowe usługi marketingowe. Fotografia, Video, Strony www i więcej…

Relax. Breathe. Be Mindful.

A yoga class for every body, every style, every day.

Witaj w ChillMoon

ChillMoon to autorski projekt fotograficzno, filmowo, kreatywny. Zrodził się z pasji, podróży, obserwacji otaczającego świata, wielu lat doświadczeń na rynku fotograficznym i lotniczym. Jest odpowiedzią na częste zapotrzebowania małych i dużych firm na szeroko pojęte narzędzia marketingowe czyli wysokiej jakości fotografie i filmy komercyjne oraz spójne z tym kontentem nowoczesne strony internetowe. Oferuję więc zdjęcia lotnicze tak przydane w prezentacji nieruchomości, hoteli czy innych obiektów, które warto pokazać z lotu ptaka. Zdjęcia reklamowe dużych gabarytów (jachty, samoloty, samochody itp.), Zdjęcia produktowe typu packshot wykorzystywane do sprzedaży produktów w internecie, fotografię wnętrz idealną dla hoteli, biur, wszelkiego rodzaju gabinetów itp. lub fotografię kulinarną dla całej branży gastronomicznej. Mamy także doświadczenie w fotografii wizerunkowej, z której korzystają przedsiębiorcy, osoby prywatne ale też zespoły muzyczne czy inne grupy chcące jak najlepiej się pokazać szerokiemu audytorium. ChillMoon to także wystrój wnętrz w piękne fotoobrazy i produkty z serii WallDecor stworzone na bazie naszych zdjęć. Korzystają z tego firmy i klienci indywidualni chcący nadać życia wnętrzom w których spędzają czas.

W ChillMoon sięgamy jednak dalej niż rynek komercyjny. Docieramy do osób chcących uwiecznić swoje dobre chwile na zdjęciach i filmach, stąd dział „Fotografia Śubna”.

W ChillMoon sięgamy jeszcze wyżej – Wszystkie usługi i produkty z tej strony bez wątpienia są wysokich lotów, a jeśli już mowa o lotach to w osobnym dziale znajdziesz loty widokowe.

Wybierz co Cię interesuje

Kompleksowe usługi marketingowe. Fotografia, Video, Strony www i więcej…

Fotografia Komercyjna

Zajmuję się szeroko pojętą fotografią komercyjną – od zdjęć lotniczych poprzez fotografię wnętrz, zdjęcia reklamowe dużych gabarytów, zdjęcia produktowe i inne.

Wystrój Wnętrz

Piękne fotoobrazy stworzone na bazie autorskich fotografii już teraz mogą przystroić Twoje wnętrze. Obojętnie czy jest to biuro, mieszkanie, restauracja, hotel czy inna przestrzeń…

Strony www

Stworzę stronę, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz opisów, zdjęć lub filmów do strony. Z przyjemnością się tym zajmę.

Produkcja Video

Produkujemy nowoczesne i dynamiczne filmy, wykorzystując techniki zdjęciowe stosowane w filmach reklamowych. A jeśli potrzebujesz „shortów” na portale społecznościowe, to jesteś pod właściwym adresem.

Kim jestem ?

Michał Chilmon

Urodziłem się w… na orbicie. A przynajmniej czuję się, jakbym tam się urodził, bo kocham latanie. Prowadzenie misji kosmicznej Życie 1.0 ułatwia mi licencja na samoloty turystyczne, ponad 23 letnie doświadczenie w lotach paralotniowym orbiterem i 7 letnie w lotach załogowych (tandem). Nie bez znaczenia jest też wrodzony optymizm, ciekawość (wszech)świata i… aerodynamiczna fryzura. Aby zapobiec zanikowi czynności motorycznych spowodowanych długotrwałym przebywaniem w warunkach obniżonej grawitacji, jeżdżę na rolkach i uprawiam MuayThai, ale zamiast srebrnych paczek liofilizowanej żywności zdecydowanie wolę truskawki. Swoje kosmiczne doświadczenia wykorzystuję w fotografii lotniczej i reklamowej, ale o tym jest cała ta strona. Nie lubię flaczków i chętnie wysłałbym je do czarnej dziury.

Oddychaj. Wzrastaj. Chwytaj Dzień.

ChillMoon

ChillMoon

Jak w kilku krokach możesz zamówić u mnie to czego potrzebujesz?

Co oferuję ?

Minimum formalności i maksimum możliwości. To Ty decydujesz czego potrzebujesz a ja towarzyszę Ci na każdym etapie tworzenia Twojej marki. Obojętnie czy potrzebujesz samych zdjęć, filmu, strony www a może całego pakietu.  Wszystkie usługi i produkty oferowane na tej stronie to jakość wysokich lotów, poparta wieloletnim doświadczeniem w fotografii i lotnictwie.
  • Krótki czas realizacjiacji
  • Najwyższa jakość
  • Oferta szyta na miarę
  • Kompleksowa obsługa
  • Brak ograniczeń
  • Oszczędność czasu

Zadowoleni klienci

Kilka zdjęć z galerii

Oto kilka wybranych kadrów z różnych moich galerii. Zdjęcia w przekrojowy sposób pokazują czym się zajmuję. Nie należy tej galerii traktować jako pełne portfolio, ale raczej jako materiał poglądowy, zachęcający by wejść dalej…